Producent folii nanoERGIS - ergis.eu

Producent folii Ergis to ceniona w Europie firma, po której wyroby chętnie sięgają przedsiębiorcy z różnych branż. Folia nanoERGIS to wyjątkowy produkt na rynku, który z jednej strony charakteryzuje się doskonałymi parametrami użytkowymi, z drugiej zaś jest w wysokim stopniu ekologiczny, dzięki czemu wspiera zrównoważony rozwój. Producent oferuje przy tym szeroki wybór wersji produktów, a ponadto jest w stanie dostosować go do indywidualnych potrzeb klienta – w tym do konkretnych ładunków oraz typów owijarek.

Producent folii nanoERGIS - ergis.eu
obrazek prezentujacy

Czym charakteryzuje się folia nanoERGIS?

Folia nanoERGIS wykazuje liczne zalety, w tym trzykrotnie większą od tradycyjnych produktów odporność na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, jednocześnie charakteryzuje się doskonałą rozciągliwością, dzięki czemu pozwala na znaczną oszczędność podczas pakowania ładunku, redukując koszty z tym związane nawet o 50 procent. Jedną z odmian nanoERGIS jest folia GREENSTRETCH, która przypadnie do gustu firmom stawiającym na opakowania z materiałów pochodzących z recyklingu, a jednocześnie na wytrzymałe, sprawdzone rozwiązania.

Dla kogo przeznaczone są folie nanoERGIS?

Folia nanoERGIS doskonale sprawuje się w przypadku zabezpieczania ładunków zarówno o niewielkich wymiarach, jak i wielkogabarytowych. Jest to możliwe dzięki temu, że producent oferuje ją w różnorodnych wersjach – przeznaczonych do owijania ręcznego i maszynowego, a także o różnej szerokości i grubości. W związku z tym doskonale sprawdza się w przypadku różnego rodzaju ładunków, co sprawia, że chętnie korzystają z niej przedsiębiorcy z wielu branż. NanoERGIS to ponadto folia dla każdego, komu zależy na oszczędności materiału przy pakowaniu.

Folia nanoERGIS - producent

Producent folii nanoERGIS jest znany z nietuzinkowych pomysłów pod względem materiałów do pakowania ładunków. Jego wyroby charakteryzują się wysoką jakością, która spełnia restrykcyjne wymogi. Co więcej, firma prowadzi Centrum Badania Stabilności Ładunków, w ramach którego pomaga producentom dobrać odpowiednią folię do indywidualnych potrzeb, przygotowując kosztorys, a także opracowując najlepszy w danym przypadku sposób pakowania ładunku. To jedyna tego rodzaju usługa w Polsce, która pozwala znacznie zminimalizować ryzyko uszkodzenia ładunków podczas magazynowania i transportu.